Průmyslové panely

LCD displeje, dotykové panely, displeje pro venkovní použití a mnoho dalších typů.
Široká škála vysoce spolehlivých displejů o velikostech od 5,7″ do 55″.

Technologie pod kontrolou

Kvalitní průmyslový panel

Portfolio průmyslových panelů Advantech zahrnuje celou řadu displejů či monitorů, ve které lze najít vhodný typ pro každého zákazníka. Jejich předností je vysoká kvalitu obrazu, vysoký kontrast, nižší spotřeba energie a především vysoká spolehlivost. Navrženy jsou tak, aby vyhověly náročným průmyslovým prostředím (třída krytí IP65). K dispozici jsou také panely pro lékařské prostředí (chirurgické, diagnostické a klinické). Zákazník si může vybrat ze široké škály velikostí displejů (od malých 5,7″ až po velké o velikosti 55″) s rozlišením až 3840 × 2160 bodů. V nabídce je opravdu velké množství variant, proto nás neváhejte kontaktovat. Najdeme řešení i pro Vás!

Různé velikosti úhlopříčky od 5,7" až po 55"

Rozlišení Full HD (1920 × 1080) či UHD (3840 × 2160)

Připojení pomocí rozhraní HDMI, VGA či DVI

Kvalitní obraz, vysoký kontrast, nižší spotřeba energie

Vysoký rozsah úhlů pohledu

Vysoká odolnost proti prachu – třída krytí IP65

Panely navržené pro lékařské prostředí

Kompaktní a úzký design

Vysoká spolehlivost všech displejů

Obecné informace

Průmyslové zobrazovací systémy

Průmyslové zobrazovací systémy firmy Advantech poskytují širokou škálu spolehlivých displejů o velikosti 5,7″ až 55″. Jedná se o průmyslové LCD panely, venkovní displeje a panely s dotykovou obrazovkou, displeje pro digitální značení a mnoho dalších. Jsou vysoce odolné proti vodě a prachu (krytí IP65), i přesto si však zachovávají svůj kompaktní a úzký design. Průmyslové panely lze připojit pomocí rozhraní VGA, DVI či HDMIVšechny jsou vysoce kompatibilní s Advantech embedded platformami. 

Panely HMI (Human Machine Interfaces)

Řada průmyslových panelů Advantech s označením HMI zahrnuje vysoce výkonné počítače s dotykovým panelem, nízkoenergetické průmyslové klienty, webové terminály pro inteligentní tovární aplikace a také průmyslové monitory. HMI (Human Machine Interfaces) je souhrnné označení pro oblast jednotek určených pro rozhraní „člověk-stroj“. Jde tedy o panely, díky nimž je možné ovládat různé stroje či systémy. Navrženy jsou tedy tak, aby jejich obsluha byla snadná, aby byla možná nenáročná integrace uživatelského softwaru a aby jejich servis byl jednoduchý. Tyto panely jsou typicky osazeny TFT displejem, což s sebou přináší vysoce kvalitní obraz, vysoký kontrast nebo také nižší spotřebu energie.

Lékařské monitory

Společnost Advantech vyvíjí celkem tři typy lékařských monitorů – chirurgické, diagnostické a klinické. Vývojáří tyto panely navrhli tak, aby byly lékařské snímky zobrazovány v optimální kvalitě. Samozřejmostí tedy je podpora Full HD rozlišení. Pro náročnější zákazníky pak jsou k dispozici také monitory s rozlišením UHD. Průmyslové panely Advantech poskytují vysoký kontrastní poměr, veliký rozsah úhlů pohledu a také odezvu při práci v rukavicích. Jsou uzpůsobené pro použití v kritických nemocničních prostředích, jako jsou operační sály či jednotky intenzivní péče.