Softwarové řešení

Díky naším partnerům jsme vám schopni nabídnout ucelené softwarové řešení, které se neomezuje pouze na vyčítání veličin jednoho typu – výrobce – přístoje.
Níže naleznete popis našeho partnerského řešení.

Vše na jednom místě …

Řešení které vám nabízíme využívá komunikační sítě LoRaWAN společnosti České Radiokomunikace. Prostřednictvím této technologie a partnerského softwarového řešení Tanix jsme schopni vámi požadovaná data dopravit na jedno místo. Softwarové řešení Tanix se tak stává jedním místem kde je možno monitorovat jednotlivé senzory. Senzory – čidla je možné je na dálku spravovat, sledovat jednotlivá – nastavená alarmová hlášení, dívat se na historii hodnot a samozřejmě analyzovat dostupná data. To vše na jednom místě.

Výhody řešení: 

Komplexní pohled na řešení

Sběr dat ze senzorů v reálném čase

Optimalizace vašich nákladů na základě vyhodnocení dat, zvýšení "efektivity"

Všechny údaje na jednom místě

Přístup k historii dat s následnou analýzou

Vyhodnocení dlouhodobých trendů

Notifikace - alarmová hlášení na základě předem definovaných pravidel

Množina senzorů se kterými jsme schopni pracovat (vyčítat je) se neustále zvětšuje. Jsme rádi, že máme možnost pracovat s převratnou technologií a dokážeme být vaším partnerem, který vám dokáže nabídnout nejmodernější technologie.

Využívané technologie

LORAWAN

Technologie pro přenos dat nové generace. Díky nízké energetické náročnosti na přenos dat se technologie LoRaWAN zaměřuje na zasílání zpráv technického charakteru (např. odečty energií) ze zařízení, fungujících na bateriový pohon. To umožňuje osazovat inteligentní technologií těžko dostupná místa (např. vodoměrné šachty, elektroměrné skříně, apod.).

ČESKé radiokomunikace

Naše spolupráce se společností České radiokomunikace zabezpečí dosah signálu LoRaWAN v lokalitách dle potřeb partnera využtiím vhodných zesilovačů signálu. Úspěšnou realizaci projektů jsme schopni zajistit také díky kombinaci využívání celorepublikové sítě s ostrovními sítěmi. Vždy hledáme cestu, která vede k cíli tou nejvhodnější cestou!

NB-IoT

Technologie Nb-IoT se také řadí do rodiny nízkoenergetických sítí. Výhodou této technologie je téměř všudypřítomný dosah signálu. Tato síť je vhodná také pro aplikace v rámci B2C, např. pro oblast SmartHome.

Podpora mobilních operátorů

Spolupracujeme s operátory T-Mobile, O2 a Vodafone a svým zákazníkům zabezpečíme mimo odbornou konzultaci i dosažení optimálních podmínek ceny vs. technologie pro každý konkrétní projekt.

Ucelené portfolio

Právě díky ucelenému portfoliu partnerských řešení, zastřešených společností Smart-Con a dlouholetými zkušenostmi z oboru Vám naše součinnost přinese takovou hodnotu, jakou očekáváte (úspora, zvýšení efektivity atd…).