Komunikační systémy

Komunikační systémy jsou nástrojem pro snadnou, rychlou a pohodlnou komunikaci. V této oblasti nabízíme široké spektrum produktů, které umožňuje výběr vždy toho správného řešení pro každou situaci. Průmyslová zařízení Advantech jsou ideální volbou.

Průmyslové switche EKI

Průmyslové switche Advantech jsou navrženy pro použití ve vysoce flexibilních sítích a také v sítích s vysokou kybernetickou bezpečností a odolností. Portfolio čítá celou řadu řešení jako jsou switche s managementem a bez něj, switche s PoE či s gigabitovými Ethernety, nebo třeba switche certifikované dle evropské normy EN 50155.

I/O moduly ADAM

Samostatné řídící jednotky (I/O moduly), které snímají a vyhodnocují vstupní data. Jejich primárním komunikčním rozhraním je Ethernet propojující tyto jednotky s klasickou počítačovou sítí typu LAN. Nejedná se pouze o běžné I/O moduly, ale o inteligentní komunikační systémy využívající protokol MODBUS/TCP.

I/O moduly WISE

Jednotky podporující inteligentní zpracování a následné publikování dat. Jsou určené pro integraci do různých IoT aplikací s využitím vestavěného rozhraní REST API. Komunikovat mohou buď po Ethernetovém kabelu (v rámci LAN sítě), nebo bezdrátově prostřednictvím WiFi sítě. Pro konfiguraci je k dispozici webové rozhraní.