Průmyslové modemy

V této kategorii naleznete to nejlepší z oblasti průmyslových modemů, které pocházejí z produkce společnosti Advantech. Najít zde tak můžete radiomodem CDA 70, GPRS modem CGU04i a také datalogger DA4.

Prodej ukončen

Radiomodem CDA 70

Radiomodemy naleznou uplatnění pro dispečerské systémy, bezdrátové propojení řídicích systémů, telemetrie, monitoring a sběr dat z měřičů energií v bezlicenčních pásmech pro radiokomunikaci. Komunikace probíhá v rozsahu dosahujícího až několika desítek kilometrů dle viditelnosti v daném prostředí, které neklade nároky na rychlost.

Prodej ukončen

GPRS modem CGU04i

GPRS modemy jsou určeny k vytváření rozsáhlých bezdrátových sítí pomocí technologie GPRS. Tyto modemy jsou vhodné zejména pro náročné průmyslové prostředí v dispečerských systémech, propojení k řídicím systémům, přenos telemetrických dat, monitoring a sběr dat z různých měřičů energií v náročnějších podmínkách.

Prodej ukončen

Datalogger DA4

GSM datalogger je zařízení vhodné pro dlouhodobý sběr dat v prostorech, kde není dostupné trvalé síťové napájení. Používá se především pro propojení jednoduchých technologických prvků či řešení s dispečinkem. Tento produkt nabízí jednoduchou SMS komunikaci. Data je tedy možné odesílat také na mobilní telefony.