ICR-2834

Nástupce legendárních routerů z „v2“ platformy.
Inovovaný HW s vylepšenou funkčností od společnosti Advantech je zde.

ICR-2834 Pohled zepředu nadhled

Inovovaná technologie

Model inspirovaný tím nejlepším z v2 platformy

Nový průmyslový router ICR-2834 je primárně určen pro bezdrátovou komunikaci v rámci mobilních sítí typu LTE. Jedná se o zařízení, které přímo navazuje na velmi úspěšnou platformu „v2“. Od svých předchůdců (LR77 v2 či UR5i v2) přebírá identickou velikost a také design. Jeho výkonnost však již odpovídá aktuálním požadavkům trhu. Za zmínku určitě stojí výkonnější procesor, větší úložný prostor pro uživatelské aplikace díky osazené eMMC paměti nebo třeba také podrobnější LED indikace na předním panelu routeru.

LTE Cat.4 (2× SIM, eSIM ready)

CPU ARM926EJ-S, frekvence 600 MHz

2× Ethernet 10/100, 1× USB

1× USB, 2× RS232 / RS485, 4× BI, 2× BO

Napájecí napětí 9 až 48 V

Paměťový prostor až 838 MB pro vlastní aplikace

ICR-2834 Pohled zepředu nadhled levý

Obecné informace

Vybavení routeru

Průmyslový router s označením ICR-2834 je standardně vybaven dvěma porty Ethernet s podporou přenosové rychlosti až 100 Mbit/s a jedním USB 2.0 Host portem. Velkou předností tohoto modelu je 16-pinový konektor, díky němuž se škála rozhraní obohacena o dvě sériové linky RS232/RS485 či čtyři binární vstupy a dva výstupy. Zařízení disponuje také dvěma čtečkami pro 3 V a 1,8 V SIM karty typu Mini SIM (2FF), které jsou umístěné na předním panelu pod krytkou zajištěnou dvěma vruty. Zařízení je dodáváno buď v plastovém, nebo kovovém krytu podle přání zákazníka. Zákazník si zároveň může zvolit, zda požaduje router s příslušenstvím (tj. anténa a napájecí zdroj) či nikoliv.

Konfigurace a diagnostika

Pro konfiguraci routeru je k dispozici webové rozhraní zabezpečené unikátním defaultním heslem pro každé zařízení. Po přihlášení jsou pak dostupné podrobné statistiky o činnosti routeru, síle signálu, podrobný systémový log a další.

Velký důraz je kladen na podrobnou konfiguraci VPN tunelů technologiemi IPsec, OpenVPN či L2TP pro zabezpečenou komunikaci. Podporovány jsou dále funkce jako DHCP, NAT, NAT-T, DynDNS, NTP, VRRP, ovládání pomocí SMS, zálohování primárního připojení a mnoho dalších. Mezi další diagnostické funkce zabezpečující nepřerušovanou komunikaci patří automatická kontrola PPP spojení s možností automatického restartu v případě ztráty spojení, nebo také HW watchdog, který monitoruje stav samotného routeru. Pomocí speciálního okna (start up script window) je možné vkládat linuxové scripty různých akcí.

Pro některé aplikace je klíčová možnost vytváření několika odlišných konfigurací pro jeden router, které je pak možné podle potřeby přepínat (například pomocí SMS, stavu binárního vstupu apod.). Samozřejmostí je podpora automatické aktualizace konfigurace a firmware ze serveru, což umožňuje hromadně konfigurovat celou síť routerů.

Klíčové vlastnosti

Podporované technologie

LTE Cat.4 (2× SIM, eSIM ready)

Procesor

ARM926EJ-S, frekvence 600 MHz

Paměti

RAM 128 MB, eMMC 4096 MB (838 MB pro uživatelské aplikace)

Dostupná rozhraní

2× Ethernet 10/100, 1× USB, 2× RS232/RS485, 4× BI, 2× BO

Rozsah napájecího napětí

9 až 48 V

Provozní rozsah teplot

-40 °C až +75 °C

Rozměry

Plast: 51 × 87 × 116 mm, Kov: 42 × 87 × 113 mm

Váha

Plast: 240 g, Kov: 320 g

Ke stažení

Datasheet a brožura

Datasheet (PDF)

Katalogový list k tomuto produktu

Brožura (PDF)

Globální brožura k routerům Advantech