Průmyslové panely a počítače

S nástupem současného trendu digitalizace označovaného jako Průmysl 4.0 (někdy též čtvrtá průmyslová revoluce) vzrůstá důraz na konvergenci mezi provozními (OT) a informačními (IT) sítěmi. Průmyslové panely a počítače od taiwanské společnosti Advantech jsou zařízení, které jsou schopné „propast“ mezi těmito infrastrukturami snadno překlenout.

Průmyslové počítače

Společnost Advantech, lídr v oblasti průmyslových počítačů, nabízí hned několik produktových řad zaměřených na různé oblasti využití. Zařízení jsou navržena pro použití v náročných podmínkách průmyslového prostředí. Jsou určena pro aplikace zaměřené na automatizaci, řízení, regulaci a bezdrátovou komunikaci. Pevná hliníková mechanika je využita k pasivnímu chlazení. Zároveň zaručuje vysokou odolnost proti vibracím, prachu, vodě a elektromagnetickým polím.

Průmyslové panely

V oblasti průmyslových zobrazovacích systémů (panelů) poskytuje Advantech širokou škálu vysoce spolehlivých displejů o velikostech od 5,7″ do 55″, mezi které patří mimo jiné LCD displeje, dotykové panely, displeje pro venkovní použití a mnoho dalších typů průmyslových monitorů. Samostatnou kapitolou pak jsou lékařské panely (produktová řada s označením PAX) včetně chirurgických, diagnostických a klinických monitorů.