Aktuálně

… aneb co Vás nesmí minout

Duben 2022

Akademie

Dne 8. Dubna 2022 se uskutečnil náš dlouho plánovaný webinář na téma Kampusové sítě a 5G v robotice. Webinář se konal v rámci náší 5G akademie, kde našimi hosty byli Tomáš Verner ze společnosti T-Mobile a Pavel Burget z ČVUT.
V rámci webináře jsme probrali tyto témata:

  • Testovací laboratoř ČVUT v rámci Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky
  • Privátní podniková mobilní 5G síť v režii T-Mobile
  • Digitalizace ve firmách
  • Důležitost 5G HW v průmyslu

Děkujeme našim hostům a všem zúčastněným!

Kampusové sítě
Kampusové sítě
Partneři Virtual Access

Oficiální partneři

Oficiální partneři

V minulé novince jsme Vám oznámili, že jsme úspěšně navázali spolupráci s firmou Virtual Access.
Nyní můžeme doplnit, že v minulých dnech proběhlo dvoudenní školení od našeho irského dodavatele průmyslových routerů Virtual Access a zároveň se z nás stali Oficální partněři!

Náš obchodní tým je připravený na Vaše dotazy ohledně nových produktů.

Máte nějaký dotaz?

Partneři Virtual Access

Březen 2022

Smart-Con je nově partnerem Virtual Access a NavigateWorx

Navázali jsme spolupráci se dvěma novými dodavateli. Naše širší portfolio produktů nyní přináší větší flexibilitu nejen v cenách řešení, ale také v dodacích termínech. Virtual Access je irský výrobce průmyslových routerů, který vedle robustního HW ke svým zařízením dodává povedený management systém s plnou technickou podporou.

Pro technicky nenáročné aplikace, kde je cena klíčovým ukazatelem, dodáváme nově průmyslové routery čínského výrobce NavigateWorx, který vítězí při mnoha rozhodováních motivovaných maximalizací poměru cena/výkon. Nové portfolio produktů nám umožňuje zkrátit průměrnou dobu dodání a nabídnout cenově atraktivnější řešení, aniž bychom museli dělat kompromisy v kvalitě.

Samozřejmě i nadále nabízíme špičkové české produkty od společnosti Advantech (dříve Conel). Smart-Con je komplexním dodavatelem průmyslových zařízení šitých na míru Vašich potřeb v České a Slovenské republice. Vždy s technickou podporou v češtině, kterou tolik našich zákazníků oceňuje. Neváhejte poptat náš obchodní tým. Rádi Vám připravíme nabídku včetně nových zařízení.

Nové routery
Nové routery
E-shop Aktuálně

E-shop v nové, lidštější podobě!

E-shop v nové, lidštější podobě!

Na našich stránkách už nenajdete e-shop v podobě, kterou jste znali. 100% Vašich poptávek na konkrétní specifikaci routerů či jiných zařazení nyní vyřizuje náš obchodní tým do 24 hodin v pracovní dny přesně na míru Vašemu požadavku včetně cen, dostupnosti a funkčnosti řešení.
Předchozí e-shopové řešení vedlo k tomu, že zákazníci dostali pouze nabídku k jimi vybranému produktu z e-shopu. To znamenalo, že jim řada alternativ – výhodnějších cenově, dostupností, či funkcemi, zůstala skryta. Většina zákazníků proto stejně volila formu telefonického nebo mailového kontaktu našich obchodníků.
Zavázali jsme se proto, že nyní každý požadavek z webu zpracujeme individuálně. Sice to bude znamenat více práce pro nás, ale věříme, že řešení na míru, možnost konzultace variant a jednodušší výběr alternativ mezi našimi zařízeními (včetně tech od nových dodavatelů), bude výhodnější a zákazníci toto zlepšení ocení.

E-shop Aktuálně

ÚNOR 2022

Začíná doba senzorová?

Náš ředitel Ing. Michal Vlk společně s Romanem Bacíkem, ředitelem pro mobilní produkty a inovace ze společnosti O2 si pro Vás připravili podcast, kde společně probírají témata 5G, IoT a digitalizaci.
V podcastu se dozvíte například, zda je doba senzorová připravená na 5G síť, poté jaká je bezpečnost 5G a celkové zabezpečení IoT sítí a spoustu dalších zajímavých a možná i pro Vás nových informací. Určitě si tento podcast nenechte ujít!

Přejeme Vám příjemný poslech.

Začíná doba senzorová
Začíná doba senzorová

LEDEN 2022

5G sítě: Technologie, která změní svět

5G – dva znaky, které rezonují napříč celým světem. Leckdo by mohl říci, že v případě 5G jde pouze o další mobilní standard v řadě.
Ve skutečnosti tu však jde o mnohem více a přínos nové technologie bude mnohem větší. Podle studií provedených společností Ericsson zpřístupní pátá generace mobilních sítí vysokorychlostní Internet až miliardě lidí a zařízení.
A co víc, tato technologie umožní zásadní rozmach moderních technologií. Rozvíjející se 5G sítě jsou totiž dramaticky lepší, a to ve všem.
V kapacitě sítě, v šířce pásma, a především v latenci. Dosavadní sítě jim v těchto parametrech mohou jen závidět.

Prosinec 2021

5G a LTE Advanced routery