Aktuálně

… aneb co Vás nesmí minout

Leden 2023 

Novinka leden 2023

Leden 2023

V rámci 5G akademie jsme spustili školení na 5G! Spojili jsme síly s ČVUT, díky čemuž si tak budete moci rozšířit své znalosti pod vedením odborníků z oboru.
První školení proběhlo 18.ledna 2023 – pro představu se můžete podívat, jak školení vypadalo.

Je na Vás školení moc technické a rádi byste více obchodnické školení?
I to umíme zařídit a dokonce máme už i datum – 22.2.2023!
Pokud už teď víte, že byste se rádi dalšího školení zúčastnili, můžete se zaregistrovat přímo přes Registrační formulář a nebo se rovnou obraťte na nás!

Podrobnosti a obsah školení naleznete zde.

Novinka leden 2023

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání obchodních sdělení.

Prosinec 2022

Akademie

Mikulášská snídaně se Smart-Conem!

V období předvánočního shonu byla potřeba.

Poslední akce tohoto roku konaná v rámci 5G akademie je za námi. Chtěli bychom Vám poděkovat všem, kteří se zúčastnili, především naším partnerům za jejich ukázky z praxe.

Pojďte se s námi podívat jak akce probíhala!

Mikulášská snídaně
Mikulášská snídaně

Prosinec 2022 – 2 

Akademie
Profi kabeláž

Prosinec 2022

Proč bych si měl koupit proti kabeláž?

Máme za sebou poslední webinář v tomto roce, který byl na téma „ Naše kabely pohání ty nelepší fotbalisty světa“. Webinářem Vás provedl náš výkonný ředitel Michal Vlk společně s generálním ředitelem Janem Bartošem ze společnosti EET Česká Republika.
Zajímalo by Vás, proč byste si měli koupit profesionální kabeláž?
Důvodů je spousta. Jedním z nich je, že pokud využíváte kabely na větší vzdálenost než je 10 metrů, tak potřebujete mít čistou měď. Tudíž pokud kabel nemá 99,9% čisté mědi, tak Vám nepřinese požadované rozlišení. Více otázek a odpovědí najdete v záznamu našeho webináře nebo se obraťte přímo na náš obchodní tým.

Profi kabeláž

říjen 2022

Akademie

7. října 2022 se uskutečnil další z našich webinářů pod záštitou 5G akademie.

Webinář na téma „ Jak mohou technologie IoT pomoci v aktuální nelehké energetické situaci?“ vedl náš výkonný ředitel Michal Vlk společně s Janem Škaredou, IoT manažerem ze společnosti České Radiokomunikace. V rámci webináře jste se mohli dozvědět porovnání přístupů k odečtům energií z hlediska technologií, dále jak probíhá práce s naměřenými daty a v neposlední řadě konečné řešení pro zákazníka.
Webinář jste nezaznamenali nebo nestihli? Nevadí, máme totiž záznam!

Pokud máte o záznam zájem, určitě si o něj neváhejte napsat.

IoT Webinář
IoT Webinář

Květen 2022

Akademie
Novinka květen 2022

Květen 2022

Business snídaně lehce jinak

Ano, další úspěšná business snídaně je za námi. Tentokrát jsme zvolili trochu neobvyklou podobu.
Místo klasické prezentace na naše zákazníky čekala interaktivní forma získávání informací. Business snídaně sklidila kladné ohlasy, z čehož máme obrovskou radost!

Děkujeme znovu Všem za účast a těšíme se na Vás příště!

Novinka květen 2022

Duben 2022

Akademie

Dne 8. Dubna 2022 se uskutečnil náš dlouho plánovaný webinář na téma Kampusové sítě a 5G v robotice. Webinář se konal v rámci náší 5G akademie, kde našimi hosty byli Tomáš Verner ze společnosti T-Mobile a Pavel Burget z ČVUT.
V rámci webináře jsme probrali tyto témata:

  • Testovací laboratoř ČVUT v rámci Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky
  • Privátní podniková mobilní 5G síť v režii T-Mobile
  • Digitalizace ve firmách
  • Důležitost 5G HW v průmyslu

Děkujeme našim hostům a všem zúčastněným!

Kampusové sítě
Kampusové sítě
Partneři Virtual Access

Oficiální partneři

Oficiální partneři

V minulé novince jsme Vám oznámili, že jsme úspěšně navázali spolupráci s firmou Virtual Access.
Nyní můžeme doplnit, že v minulých dnech proběhlo dvoudenní školení od našeho irského dodavatele průmyslových routerů Virtual Access a zároveň se z nás stali Oficální partněři!

Náš obchodní tým je připravený na Vaše dotazy ohledně nových produktů.

Máte nějaký dotaz?

Partneři Virtual Access

Březen 2022

Smart-Con je nově partnerem Virtual Access a NavigateWorx

Navázali jsme spolupráci se dvěma novými dodavateli. Naše širší portfolio produktů nyní přináší větší flexibilitu nejen v cenách řešení, ale také v dodacích termínech. Virtual Access je irský výrobce průmyslových routerů, který vedle robustního HW ke svým zařízením dodává povedený management systém s plnou technickou podporou.

Pro technicky nenáročné aplikace, kde je cena klíčovým ukazatelem, dodáváme nově průmyslové routery čínského výrobce NavigateWorx, který vítězí při mnoha rozhodováních motivovaných maximalizací poměru cena/výkon. Nové portfolio produktů nám umožňuje zkrátit průměrnou dobu dodání a nabídnout cenově atraktivnější řešení, aniž bychom museli dělat kompromisy v kvalitě.

Samozřejmě i nadále nabízíme špičkové české produkty od společnosti Advantech (dříve Conel). Smart-Con je komplexním dodavatelem průmyslových zařízení šitých na míru Vašich potřeb v České a Slovenské republice. Vždy s technickou podporou v češtině, kterou tolik našich zákazníků oceňuje. Neváhejte poptat náš obchodní tým. Rádi Vám připravíme nabídku včetně nových zařízení.

Nové routery
Nové routery
E-shop Aktuálně

E-shop v nové, lidštější podobě!

E-shop v nové, lidštější podobě!

Na našich stránkách už nenajdete e-shop v podobě, kterou jste znali. 100% Vašich poptávek na konkrétní specifikaci routerů či jiných zařazení nyní vyřizuje náš obchodní tým do 24 hodin v pracovní dny přesně na míru Vašemu požadavku včetně cen, dostupnosti a funkčnosti řešení.
Předchozí e-shopové řešení vedlo k tomu, že zákazníci dostali pouze nabídku k jimi vybranému produktu z e-shopu. To znamenalo, že jim řada alternativ – výhodnějších cenově, dostupností, či funkcemi, zůstala skryta. Většina zákazníků proto stejně volila formu telefonického nebo mailového kontaktu našich obchodníků.
Zavázali jsme se proto, že nyní každý požadavek z webu zpracujeme individuálně. Sice to bude znamenat více práce pro nás, ale věříme, že řešení na míru, možnost konzultace variant a jednodušší výběr alternativ mezi našimi zařízeními (včetně tech od nových dodavatelů), bude výhodnější a zákazníci toto zlepšení ocení.

E-shop Aktuálně

ÚNOR 2022

Začíná doba senzorová?

Náš ředitel Ing. Michal Vlk společně s Romanem Bacíkem, ředitelem pro mobilní produkty a inovace ze společnosti O2 si pro Vás připravili podcast, kde společně probírají témata 5G, IoT a digitalizaci.
V podcastu se dozvíte například, zda je doba senzorová připravená na 5G síť, poté jaká je bezpečnost 5G a celkové zabezpečení IoT sítí a spoustu dalších zajímavých a možná i pro Vás nových informací. Určitě si tento podcast nenechte ujít!

Přejeme Vám příjemný poslech.

Začíná doba senzorová
Začíná doba senzorová

LEDEN 2022

5G sítě: Technologie, která změní svět

5G – dva znaky, které rezonují napříč celým světem. Leckdo by mohl říci, že v případě 5G jde pouze o další mobilní standard v řadě.
Ve skutečnosti tu však jde o mnohem více a přínos nové technologie bude mnohem větší. Podle studií provedených společností Ericsson zpřístupní pátá generace mobilních sítí vysokorychlostní Internet až miliardě lidí a zařízení.
A co víc, tato technologie umožní zásadní rozmach moderních technologií. Rozvíjející se 5G sítě jsou totiž dramaticky lepší, a to ve všem.
V kapacitě sítě, v šířce pásma, a především v latenci. Dosavadní sítě jim v těchto parametrech mohou jen závidět.

Prosinec 2021

5G a LTE Advanced routery