LR77 v2 Libratum

Výkonný 4G LTE průmyslový router řady v2 v odlehčené verzi.
Výběr toho nejlepšího z „modulární koncepce“ druhé generace routerů Advantech.

Technologie pod kontrolou

Bestseller v oblasti 4G komunikace

Průmyslový 4G LTE router LR77 v2 Libratum je primárně určen pro bezdrátovou komunikaci v rámci mobilních sítí, jež využívají technologii LTE, HSPA+, UMTS, EDGE či GPRS. Rychlost přenosu dat dosahuje až 100 Mbit/s (download) a 50 Mbit/s (upload). Tento router lze charakterizovat jako výběr toho nejlepšího z „modulární koncepce“ routerů Advantech. Zařízení je standardně vybaveno dvěma porty Ethernet 10/100, dvěma čtečkami pro 3 V a 1,8 V SIM karty (možnost zálohování komunikace) a také diverzitní anténou pro zlepšení příjmu. Volitelně lze router doplnit o WiFi modul (v takové variantě je pak k dispozici třetí anténní konektor typu RSMA). Router LR77 v2 Libratum je dodáván buď v kovovém, nebo v plastovém krytu podle přání zákazníka.

Rychlost download 100 Mbit/s, upload 50 Mbit/s

2× Ethernet 10/100, 2× slot pro SIM

Rozšířený průmyslový teplotní rozsah -40 °C až +75 °C

Napájecí napětí 9 až 36 V

Možno doplnit o WiFi 802.11

Velmi vysoká spolehlivost

Obecné informace

Vybavení routeru

Průmyslový router LR77 v2 Libratum je standardně vybaven dvěma porty Ethernet 10/100. Zařízení disponuje také dvěma čtečkami pro 3 V a 1,8 V SIM karty typu Mini (2FF, rozměry 25,0 × 15,0 × 0,76 mm), které jsou umístěné na předním panelu. Zákazník si může zvolit mezi základním modelem a variantou vybavenou WiFi modulem (v tomto případě je na předním panelu k dispozici reversní SMA konektor pro připojení WiFi antény). LR77 v2 Libratum je dodáván buď v plastovém, nebo kovovém krytu podle přání zákazníka.

Konfigurace a diagnostika

Konfigurace je prováděná přes webové rozhraní zabezpečené heslem. Router podporuje tvorbu VPN tunelů technologiemi IPsec, OpenVPN, L2TP pro zabezpečenou komunikaci. Z webového rozhraní jsou dostupné podrobné statistiky o činnosti routeru, síle signálu a mnoho dalšího. Router podporuje řadu funkcí jako například DHCP, NAT, NAT-T, DynDNS, NTP, VRRP, HTTPS, SSH, OSPF, RIP, BGP nebo ovládání pomocí SMS zpráv.

Mezi další diagnostické funkce zabezpečující nepřerušovanou komunikaci, patří automatická kontrola PPP spojení s možností automatického restartu v případě ztráty spojení, nebo HW watchdog, který monitoruje stav samotného routeru. Pomocí speciálního okna (start up script window) je možné vkládat linuxové scripty různých akcí. Pro některé aplikace je klíčová i možnost vytváření několika odlišných konfigurací pro jeden router (až čtyři profily), které je pak možné podle potřeby přepínat (například pomocí SMS, stavu binárního vstupu atp.). Zařízení podporuje automatickou aktualizaci konfigurace a firmware ze serveru. Tak je možné hromadně rekonfigurovat i celou síť routerů. Pro tyto routery lze vytvářet a vkládat uživatelské moduly, které upravují chování LTE routeru dle požadavků zákazníka.

Klíčové vlastnosti

Podporované technologie

LTE Cat.3, WiFi 802.11 (volitelně)

Procesor

ARM926EJ-S, 333 MHz

Paměti

RAM 64 MB, Flash 16 MB, MRAM 128 kB

Dostupná rozhraní

2× Ethernet 10/100

Rozsah napájecího napětí

9 až 36 V

Provozní rozsah teplot

-40 °C až +75 °C

Rozměry

Plast: 51 × 87 × 116 mm, Kov: 42 × 87 × 113 mm

Váha

Plast: 150 g, Kov: 280 g

Ke stažení

Firmware

Firmware (ZIP)

Verze 6.3.10

Release notes (PDF)

Přehled novinek a změn ve FW verze 6.3.10

Datasheet a brožura

Datasheet (PDF)

Katalogový list k tomuto produktu

Brožura (PDF)

Globální brožura k routerům Advantech

Uživatelská dokumentace

Technický manuál (PDF)

Manuál popisující technické parametry produktu

Konfigurační manuál (PDF)

Manuál popisující, jak zařízení správně nakonfigurovat

Rychlá příručka (PDF)

Základní instrukce, jež jsou součástí balení produktu

Deklarace a certifikáty

EU Prohlášení o shodě (PDF)

CE deklarace nutná pro uvedení výrobku na evropský trh

Homologace E8 (PDF)

Certifikát pro použití v dopravních prostředcích

ISO 9001 (PDF)

ČSN EN ISO 9001:2016 certifikát společnosti Advantech